NAŠ SPLITSKI DVOJAC / Hrvat oduzeo bodove velikom Mourinhu: PSG slavio u velikom derbiju, Mbappe se ozlijedio

U derbiju šestog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Marseille sa 4-0.

24.9.2023.
22:55

U posljednjoj utakmici 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino i Roma su igrali 1-1 (0-0). Goste je u vodstvo doveo Lukaku (68), a za momčad koju vodi Ivan Jurić poravnao je Zapata (85).

BRAVO DEČKI /

Novi Vatreni nastavlja trpati za portugalskog prvaka, Livaković sjajno obranio gol Fenera

Nikola Vlašić ušao je u igru za Torino u 55. minuti. Torino je deveti s osam bodova, a Roma 13. s pet. Na vrhu je Inter s maksimalnih 15 bodova.

Francuski prvak je poveo već u osmoj minuti sjajnim golom Achrafa Hakimija iz slobodnog udarca, a isti je igrač bio najzaslužniji i za drugi gol na utakmici. Marokanac je u 37. minuti odlično pucao, no pogodio je okvir gola, a Randal Kolo Muani je pospremio loptu u mrežu.

PSG je od 32. minute igrao bez najboljeg igrača Kyliana Mbappea koji je zamijenjen zbog ozljede gležanja. Mbappe je stradao već u i sedmoj minuti nakon kontakta sa Leonardom Balerdijem, no nekako je izdržao do 32. minute kada je zamijenjen.

Umjesto njega u igru je ušao Goncalo Ramos i već u 47. minuti se upisao među strijelce. Ousmane Dembele je ubacio, a Ramos glavom zabio za 3-0. U posljednjim trenucima susret Ramos je postigao i četvrti gol na utakmici.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.