PROVUKLI SU SE / PSG stigao do pobjede protiv Angersa tek u 87. minuti nakon sumnjivog penala

15.10.2021.
23:24
Pofimedia

Vrlo sretno su nogometaši Paris St. Germaina ostvarili pobjedu u prvom dvoboju 10. kola francuske Ligue 1. S 2:1 su na domaćem terenu svladali Angers.

Bez Messija i Neymara cijelu utakmicu se PSG mučio protiv Angersa koji je poveo u 36. minuti golom Fulginija.

SJAJNA PREDSTAVA /

Kramarić postao najbolji asistent Bundeslige u uvjerljivoj pobjedi Hoffenheima

Uslijedio je preokret

No, u nastavku je PSG preokrenuo rezultat. Prvo je Portugalac Danilo Pereira izjednačio u 69. minuti, dok je u 87. minuti dosuđen diskutabilni jedanaesterac za vodeću momčad prvenstva. Mbappe je preuzeo odgovornost te je zabio gol za 2:1 i devetu prvenstvenu pobjedu PSG-a ove sezone (uz jedan poraz).

Uz utakmicu više PSG ima devet bodova plusa u odnosu na drugoplasirani Lens (27-18). Angers je, pak, i dalje visoko na ljestvici. Trenutačno je na četvrtom mjestu sa 16 bodova.