PSG SE OSVETIO MARSEILLEU: / Mbappe sa 22 godine radi čuda; Ovo je za rubriku vjerovali ili ne

PSG uzvratio rivalu Marseilleu

7.2.2021.
23:41

U derbiju 24. kola Francuske lige PSG je u gostima u nedjelju svladao svog najvećeg rivala Marseille s 2:0. Bila je ovo 45 pobjeda za PSG u derbijima protiv Marseillea, koji je s 51 bodom pobjegao Monacu našeg Nike Kovača na 4. mjestu.

NIMES - MONACO 3:4: /

Niko Kovač slavio u ludoj utakmici na jugu Francuske; Ima isto bodova kao i PSG

Veliki francuski derbi pripao je Parižanima, koji su pobjedu osigurali već u prvom dijelu. U devetoj minuti pogodio je Mbappe na dodavanje Di Marie, a u 24. minuti u strijelce su upisao i Icardi. Bila je to osveta Parižana za poraz od Marseillea (0:1), prvi nakon devet godina, lani u rujnu u Parizu. Mbappe je nastupio u svojoj 150 utakmici za PSG u prvoj francuskoj ligi, a tek su mu 22 godine. Za rubriku vjerovali ili ne...

Domaći igrač Payet dobio je crveni karton u sudačkom dodatku, a hrvatski reprezentativac Duje Čaleta Car odigrao je cijeli susret za Marseille.

Paris Saint-Germain's Brazilian forward Neymar (R) drives the ball past Paris Saint-Germain's French forward Kylian Mbappe (C) during the French L1 football match between Olympique de Marseille and Paris Saint-Germain at the Velodrome Stadium in Marseille, southern France on February 7, 2021.,Image: 589481570, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no