NAPADAČI RASPOLOŽENI / PSG rutinski 'riješio' Montpellier i barem privremeno preuzeo vrh francuskog prvenstva

Nogometaši Paris Saint-Germaina su u petak na Parku prinčeva

3.11.2023.
23:15

Nogometaši Paris Saint-Germaina su u petak na Parku prinčeva svladali Montpellier s 3-0 u prvoj utakmici 11. kola francuskog prvenstva.

DVOBOJ HRVATA /

Bologna slavila protiv Lazija: Moro ponovno ušao s klupe, bivši igrač Hajduka nije ulazio u igru

Korejac Lee Kang-In postigao je vodeći pogodak u 10. minuti. Warren Zaire-Emery je u 58. minuti udvostručio prednost momčadi Luisa Enriquea, a konačnih 3-0 postavio je Portugalac Vitinha u 66. minuti.

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO

Sedmom prvenstvenom pobjedom Parižani su privremeno zasjeli na vrh ljestvice s 24 boda, dva više od Nice koja ima utakmicu manje. Montpellier je na 11. mjestu s 11 bodova.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo