PRVOKLASNI DEBAKL SEVILLE: / Rakitić i društvo izgubili od hit-momčadi Primere i dobili jedan od bizarnijih crvenih kartona

Jordan je napravio dva gruba prekršaja u nekoliko sekundi na istom igraču

17.10.2020.
16:20

Nogometaši Granade svladali su kao domaćini Sevillu sa 1-0 (0-0) u prvoj utakmici 6. kola španjolskog prvenstva odigranoj u subotu. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Venecuelanac Yangel Herrera u 82. minuti.

Sevilla je drugo poluvrijeme igrala s igračem manje, jer je u sučevom dodatku prvog dijela zbog drugog žutog kartona isključen veznjak Joan Jordan. Čovjek je napravio dva gruba prekršaja u nekoliko sekundi na istom igraču, Robertu Soldadu i tako je ostavio ekipu na cjedilu. Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu.

single club/league/player publications/services.

German Sanchez of Granada CF recibes yellow card Granada CF v Sevilla FC, LaLiga Santander, date 6. Football, Nuevo Los Carmenes Stadium, Granada, Spain - 17 OCT 2020,Image: 563996213, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or, Model Release: no

Granada se pobjedom bodovno izjednačila s vodećim Real Madridom. Obje momčadi imaju po deset bodova, ali kraljevski klub ima utakmicu manje. Sevilla je doživjela prvi poraz u novoj sezoni i ostala na sedam bodova te je trenutačno na sedmom mjestu.

U subotu su na rasporedu još tri dvoboja: Celta Vigo - Atletico Madrid (16 sati), Real Madrid - Cadiz (18.30) i Getafe - Barcelona (21.00).