PRVI PORAZ INTERA: / Udinese šokirao Nerazzurre kao rijetko kad prije, u susretu zaigrala trojica Hrvata

Ivan Perišić i Marcelo Brozović bili su u početnoj postavi Intera. Obojica su imali dobre prilike, ali su ostali bez pogotka. Perišić je odigrao cijelu utakmicu, a Brozović je zamijenjen u 54.

16.12.2017.
17:18

U prvoj utakmici 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je kao gost iznenadio vodeći Inter te slavio sa 3-1 (1-1) na milanskom San Siru.

INTER SE SPASIO BLAMAŽE NA GIUSEPPE MEAZZI:

Gosti su poveli u 14. minuti pogotkom Lasagne, ali je samo dvije minute poslije izjednačio Icardi. No, drugo poluvrijeme donijelo je veliko iznenađenje. Pogocima De Paula s bijele točke u 61. minuti i Baraka u 77. minuti Udinese je ostvario treću ovosezonsku pobjedu u gostima.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović bili su u početnoj postavi Intera. Obojica su imali dobre prilike, ali su ostali bez pogotka. Perišić je odigrao cijelu utakmicu, a Brozović je zamijenjen u 54. minuti. Kod pobjednika je Stipe Perica ušao u 78. minuti, a Andrija Balić ostao na klupi za pričuve.

Interov kiks već u subotu može iskoristiti Napoli koji ima bod manje, a gostuje kod Torina te se pobjedom može vratiti na prvo mjesto. Treći je Juventus sa 38 bodova, dva manje od vodećeg Intera. Udinese je sa 21 bodom na 11. mjestu.

Italija - 17. kolo Inter - Udinese 1-3 (Icardi 16 / Lasagna 14, De Paul 61-11m, Barak 77)) Torino - Napoli (18.00) Roma - Cagliari (20.45)

U ostalim utakmicama će igrati: Verona - Milan (ned, 12.30) Bologna - Juventus (ned, 15.00) Crotone - Chievo (ned, 15.00) Fiorentina - Genoa (ned, 15.00) Sampdoria - Sassuolo (ned, 15.00) Benevento - SPAL (ned, 18.00) Atalanta - Lazio (ned, 20.45)