PRVACI SIGURNI PROTIV ROONEYJA I DRUŠTVA: / Alvaro Morata tek stigao, a već ispisuje rekorde u Premier ligi

Aktualni engleski nogometni prvak Chelsea stigao je u nedjelju do druge premierligaške pobjede u utakmici 3.

27.8.2017.
16:54

Alvaro Morata, koji je ovog ljeta stigao iz Real Madrida, bio je asistent za prvi i strijelac drugog pogotka kojim je momčad Antonija Contea sve zaključila već u prvom poluvremenu. Otvarajući gol postigao je Cesc Fabregas u 27. minuti.

Ponovivši učinak iz prve utakmice protiv Burnleyja, Morata je postao prvi igrač u povijesti Premier lige koji je u uvodna dva domaća nastupa upisao po gol i asistenciju.

Chelsea se ovim rezultatom popeo na peto mjesto ljestvice koja će se danas još mijenjati rezultatima utakmica Liverpool-Arsenal i Tottenham-Burnely. Everton je ostao na desetom mjestu s četiri osvojena boda.

U drugom susretu West Bromwich Albion i Stoke City su odigrali bez pobjednika, 1-1. Poveo je WBA golom Jayja Rodrigueza u 61. minuti, a izjednačio je Peter Crouch u 77. minuti nakon velike pogreške domaće obrane.