U prvom ogledu 8. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na svom Etihadu s uvjerljivih 4: 1 savladao Tottenham.

18.10.2014.
18:08

U 13. minuti zabio je Agüero udarcem malo iskosa s lijeve strane kaznenog prostora, s nekih 12-ak metara, da bi samo dvije minute kasnije izjednačenje gostima donio Christian Eriksen nakon jedne velike pogreške domaćih na svojoj polovici.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak, a u 20. minuti Agüero je zabio iz jedanaesterca koji je prethodno izborio Frank Lampard. Već u 32. minuti Agüero je imao priliku ponovo zabiti s bijele točke. Kazneni udarac izborio je David Silva, a Argentinčev udarac posred gola Tottenhamov je vratar Lloris zaustavio nogama.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

U drugom poluvremenu se Agüero iskupio za promašeni penal, a Tottenham je od 67. minute igrao bez isključenog Fazija. Samo pet minuta ranije i Spursi su imali priliku zabiti iz jedanaesterca, ali je udarac Soldada obranio Hart.

Agüero je ove sezone zabio devet golova u osam ligaških susreta.