Nogometasi aktualnog spanjolskog prvaka madridskog Atletica pobijedili su s 2-0 na gostovanju kod Elchea u 14.

6.12.2014.
18:50

Atletico je poveo u 16. minuti kad je na ubacivanje Arde Turana najbolje reagirao Gimenez i poslao loptu u mrezu. Konacnih 2-0 postavio je Mandzukic u 53. minuti. Gabi je odlicno proigrao hrvatskog napadaca koji je savrseno primio loptu u punom sprintu i poslao ju u blizi, desni kut pokraj nemocnog vratara Elchea Tytona.

Mandzukic je u igri bio do 74. minute kad ga je zamijenio Griezmann. Mario Pasalic bio je u pocetnoj postavi Elchea, a trener ga je zamijenio u 60. minuti Herrerom.

Atletico je ovom pobjedom privremeno izbio na drugo mjesto s 32 boda, jednim manje od vodeceg Reala. Elche je ostao na 10 bodova i na pretposljednjem, 19. mjestu Primere.