PRIJETIO PRAVI DEBAKL: / 'Mali Vatreni' nakon sat vremena gubili s 4:0

Hrvatska U-21 reprezentacija poražena je od vršnjaka iz Rusije s 4:3 u prijateljskoj utakmici odigranoj u ponedjeljak u Zaprešiću.

12.10.2015.
22:25

Na samom početku utakmice Mario Pašalić je promašio jedanaesterac, a nakon toga je uslijedio pravi potop momčadi koju vodi Nenad Gračan. Do 58. minute Rusi su poveli s 4:0 i Hrvatskoj je prijetio pravi debakl koji je na kraju ipak spriječen, djelomice i zbog toga što su gosti u 72. minuti ostali s igračem manje.

Dva gola Radoševića

Dva pogotka za Hrvatsku postigao je Josip Radošević, a jedan je dodao Filip Dangubić, pa je poraz još na kraju ispao sasvim 'pristojan'.

Hrvatska je, podsjetimo, kvalifikacije za Europsko prvenstvo otvorila sjajno, s tri pobjede u isto toliko kola u skupini. Sljedeći ispiti naše mlade nogometaše očekuju u studenom kada im u goste doleze San Marino i najteži suparnik u skupini Španjolska.