PREOKRETOM DO SLAVLJA PROTIV NAJSLABIJE MOMČADI LA LIGE: / Valencia povećala prednost pred Real Madridom

Malaga je do 80. minute imala prednost, a onda potonula

17.2.2018.
22:57

U zadnjem susretu subotnjeg programa 24. kola Primere Valencia je preokretom u završnici svladala posljednjeplasiranu Malagu s 2-1.

Malaga je povela golom Nigerijca Browna Ideyea (27), a za Valenciju je izjednačio Francis Coquelin (80). U 84. minuti branič Malage Miguel ruši Rodriga i zarađuje isključenje, a Daniel Parejo realizira kazneni udarac za preokret.

BARCELONA KAO U DOBA PEPA GUARDIOLE: /

Messijevo društvo čudesnim nizom stiglo do rekordnog ostvarenja

Valencia je s ovom pobjedom na trećem mjestu s 46 bodova povećava prednost ispred Reala, koji ima dvije utakmice manje, dok drugoplasirani Atletico bježi šest bodova. Malaga je ostala "zacementirana" na dnu s 13 bodova, sedam manje od zone spasa.

Alaves u derbiju začelja slavio protiv Deportiva s 1-0 golom Munira El Haddadia u 61. minuti.