Predsjednik Hajduka napao suca: 'Ovo je krađa!'

Za razliku od trenera Ante Miše, koji je suđenje u Kranjčevićevoj ocijenio kao fer i korektno, novi predsjednik Hajduka se obrušio na suca. Što je točno bilo sporno, nije znao reći.

15.5.2011.
13:16

Ako se uzme u obzir da su cijelo drugo poluvrijeme igrali s desetoricom, Splićani su na gostovanju kod Zagreba još i dobro prošli. S igračem manje su zabili, potom i primili pogodak, a sve je na kraju završilo pravednim remijem kojim niti jedna momčad nije zadovoljna.

Pjesnici se ovim bodom nisu spasili od ispadanja, baš kao što ni Hajduk nije potvrdio drugo mjesto. Jedino su Ante Miše i njegov stožer ovim rezultatom 'kupili' još jednu utakmicu na klupi im omiljenog kluba.

Podsjetimo, Hajdukov predsjednik Hrvoje Maleš je prije nekoliko dana rekao da sadašnji trener ostaje na Poljudu do kraja sezone, osim ako izgubi u Kranjčevićevoj. I Miše nije izgubio, ali se zato 'pogubio' - Maleš.

"Ovo je krađa! Ne mogu vjerovati da se ovako sudi Hajduku. S ovakvim suđenjem dobro je da smo izborili i bod", ispalio je novi predsjednik nakon dvoboja iako nije znao točno reći što je sporno, prenosi 24sata.

Činjenica jest da je Hajduk od 46. minute igrao bez isključenog Gorana Jozinovića, da je Zagreb do izjednačenja za 2:2 stigao iz jedanaesterca, no opći je dojam da tu nema ničega spornog, osim za novog šefa splitskog kluba.

"Fer i korektna utakmica uz dobro suđenje", zaključio je Miše nakon utakmice, no time sigurno nije 'kupio simpatije' svog predsjednika koji je ustrajao na tome da je njegova momčad pokradena. A kako i kada, znat će reći tek kada pregleda snimku.