BILO JE PSOVANJA / Poznato što je Zebec napisao u zapisnik: Detaljno objasnio zašto je isključio Šimunića

Rudeš je ranije danas objavio priopćenje naslovom "Rudeš-trn u oku" u kojem su se obrušili na "sudačku organizaciju" koja "šutke prelazi preko svega".

3.12.2023.
23:42
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Pobjednika nije bilo u jedinom nedjeljnom susretu 17. kola HNL-a, u Kranjčevićevoj ulici nogometaši Rudeša i Lokomotive su odigrali 0-0. Rudeš je došao tek do četvrtog boda u sezoni te je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici. Lokomotiva je osvojila sedamnaesti bod, a toliko imaju još Varaždin, Slaven Belupo i Istra 1961.

OVO ĆE ODJEKNUTI /

Novi napad iz HNL kluba na sudačku komisiju: 'Nećemo šutjeti, nevjerojatno je kako nas se uništava'

Prvo veće uzbuđenje u nastavku dogodilo se u 57. minuti kada je Rudeš ostao s igračem manje na terenu, isključen je Vanja Vukmanović. Napeto je bilo u tim trenucima u Kranjčevićevoj ulici pa je sudac Marijo Zebec deset minuta kasnije pokazao još dva crvena kartona ljudima s domaće klupe, a između ostalih je teren morao napustiti i Josip Šimunić.

Sada je poznato što je Zebec napisao u zapisnik nakon utakmice.

Šimunić psovao majku

''Na prijavu 4. sudca utakmice isključio sam službenog predstavnika kluba Josipa Šimunića zbog toga što je udario nogom bočicu za vodu u tehničkom prostoru te glasno izrekao: 'Pi*ka vam materina svima''', zapisao je Zebec pa dodao:

''U 66. minuti na prijavu 4. sudca isključio sam pomoćnog trenera Stipu Čondrića zbog odgurivanja 4. sudca s obje ruke u prsa, između uzdužne linije i tehničkog prostora, a nakon toga pomoćni trener dvije i pol minute odbijao je napustiti klupu te na kraju opsovao riječima: 'Jeb*m vam svima mater'."

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.