NASTAVAK NIZA / Povijesna prilika: Betis ni iz trećeg pokušaja nije slavio protiv hrvatskog kluba

Trenutak odluke dogodio se u 76. minuti kada je jedanaesterac sigurno realizirao Bruno Petković

15.2.2024.
23:03
Marko Lukunic/PIXSELL

Dinamo je u prvoj utakmici nokaut faze Konferencijske lige pobijedio Betis u Sevilli s minimalnih 1-0.

ŠOKIRALI FAVORITA /

Bravo Dinamo! Petković golom iz jedanaesterca donio pobjedu Plavima u Sevilli

Trenutak odluke dogodio se u 76. minuti kada je jedanaesterac sigurno realizirao Bruno Petković. Golman Španjolaca Rui Silva je pogodio stranu, ali je udarac napadač Dinama bio snažan i precizan, te ga je ostavio bez šanse.

Ovo je bilo treći put da je Betis igrao protiv hrvatskog kluba i još uvijek su bez pobjede. U prva dva navrata remizirali su protiv Rijeke u skupinama Europske lige. U Rijeci je bilo 1-1, dok je utakmica u Sevilli završila 0-0.

Nadamo se da će se loša tradicija kluba iz Seville protiv hrvatskih klubova nastaviti i za tjedan dana kada je uzvrat na Maksimiru.

KSW 91 iz Češke 17. veljače ekskluzivno pratite na Voyo.