PORAZI FULHAMA I LEICESTERA: / Promjene trenera nisu im donijele instant učinak

18:00

Promjene na trenerskim klupama Leicestera i Fulhama nisu donijele instant učinak, obje su momčadi poražene u 29. kolu Premier lige.

REMI U LONDONSKOM DERBIJU DOKAZAO DA JE VRIJEME ZA VAR: /

Nakon utakmice priča se samo o sucima

Fulham, koji je prije tri dana raskinuo suradnju sa Claudiom Ranierijem, u nedjelju je na svom terenu izgubio od Chelseaja sa 1-2. Svi pogoci pali su unutar 11 minuta prvog poluvremena. Strijelci za Chelsea bili su Gonzalo Higuain (20) i Jorginho (31), a za domaćine, koje je po prvi puta vodio privremeni trener 38-godišnji Scott Parker, zabio je Calum Chambers (28).

Chelsea's Belgian midfielder Eden Hazard (R) turns away from Fulham's Belgian defender Denis Odoi (L) during the English Premier League football match between Fulham and Chelsea at Craven Cottage in London on March 3, 2019. (Photo by Glyn KIRK / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Fulham je sa 17 bodova predzadnji

Devet kola prije kraja prvenstva Fulham je sa 17 bodova predzadnji, a od zone spasa ga trenutno dijeli deset bodova. Chelsea je pobjedom zadržao korak sa Arsenalom i Manchester Unitedom u borbi za Ligu prvaka, a hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je od 68. minute za goste.

Vardy postigao svoj 99. pogodak u dresu Leicestera

Momčad Leicestera, koju je po prvi puta vodio Brendan Rodgers, poražena je sa 1-2 na gostovanju kod Watforda. Deeney je već u 5. minuti doveo Watford u vodstvo koje je domaća momčad držala do 76. minute, kad je nepažnju u obrani domaćih iskoristio Jamie Vardy i postigao svoj 99. pogodak u dresu Leicestera. U drugoj minuti sučevog vremena Watford je došao do sva tri boda, a zasluge idu strijelcu Andreu Grayu.

Leicester City's English striker Jamie Vardy celebrates after scoring their first goal during the English Premier League football match between Watford and Leicester City at Vicarage Road Stadium in Watford, north of London on March 3, 2019. (Photo by OLLY GREENWOOD / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Večeras drugoplasirani Liverpool, koji zaostaje dva boda za vodećim Manchester Cityjem, u Merseyside derbiju gostuje kod Evertona.