POGODAK PROTJERANOG VATRENOG IZAZVAO KAOS NA TERENU: / Napokon je zabio i trebao je biti junak, ali...

Uslijedio je sveopći kaos na terenu, trener je podivljao, igrači napali suca

7.10.2019.
7:53

Hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao je od 75. minute za Romu u susretu protiv Cagliarija, koji je završio 1-1. Cagliari je tako nastavio pozitivan niz, u posljednjih pet susreta upisao je tri pobjede i dva remija.

Unatoč maloj minutaži Nikola Kalinić uspio je zabiti gol u 90. minuti, koji je nakon provjere na VAR-u poništen, a u sudačkoj nadoknadi (90+11) mogao je donijeti pobjedu Romi, ali je njegov pokušaj glavom završio iznad gola. Nakon toga uslijedio je sveopći kaos na terenu, trener je podivljao, igrači napali suca, ali odluka je bila konačna.