AJOJ / Pogledajte kako je golman hrvatske reprezentacije Ivo Grbić ogromnim pogreškama poklonio dva gola PSG-u. Zabio mu je i Messi

Ivo Grbić brani za aktualnog francuskog prvaka Lille

6.2.2022.
21:54

U derbiju 23. kolu francuskog prvenstva sastali su se aktualni prvak Lille i PSG. Pariška momčad u prvom poluvremenu deklasirala je Lille i na odmor otišla s velikih 3:1,u čemu im je pomogao i vratar hrvatske reprezentacije Ivo Grbić koji je na golu Lillea napravio dvije velike pogreške.

KATALONCI SLAVE /

Barcelona razbila Atletico, Šime Vrsaljko pogriješio pa ga Simeone zamijenio na poluvremenu

Kod prvog pogotka u 10. minuti lopta mu je ispala iz ruku i to je iskoristio PSG-ov Portugalac Danilo za 1:0.

OVDJE pogledajte prvi gol PSG-a.

PSG je zabio za 2:0 u 32. minuti, a tada je Grbić slabo reagirao kod jednog ubačaja iz kuta.