BIVŠI VATRENI IZNENADILI RAKITIĆA: / Snimili fotku za anale, a pala je i šala na račun veznjaka

Legende su pratile svog nekadašnjeg suigrača na Camp Nou

28.11.2019.
20:15
Instagram

Hrvatski nogometaš IvanRakitić odigrao je u srijedu navečer odličnu utakmicu u pobjedi Barcelone nad Borussijom Dortmund u sklopu petog kola Lige prvaka. Susret je odigran na Camp Nou, a tamo su se pojavila i svima dobro poznata lica.

RAKITIĆ ODUŠEVIO LEGENDE: /

Vatreni se oglasio na Instagramu i objavio fotku u društvu slavnog Srbina: 'Navratio kralj malo...'

Šala na Raketin račun

Naime, nekadašnji Rakitićevi reprezentativni suigrači, MladenPetrić i IvanKlasnić, uživo su gledali utakmicu o čemu su putem Instagrama obavijestili i svoje mnogobrojne fanove. Petrić je iskoristio priliku i našalio se na Rakitćev račun. Naravno da mu to ovaj nije zamjerio nego je njegovu objavu podijelio na svom profilu.

Barcelona je slavila s 3-1 potvrdivši prvo mjesto i prolaz. Bila je to 700. utakmica LionelaMessija u Barcinom dresu, a uveličao ju je pogotkom za 2-0 u 33. minuti, njegovim 613. u dresu 'Blau Grane'. Među strijelce se upisao i Luis Suarez u 29. minuti, te Antoine Griezmann u 67. minuti. Za goste je zabio Jadon Sancho (77). Rakitić je, inače, prvi put ove sezone u Ligi prvaka zaigrao od prve minute za Barcu, a na terenu je proveo 77 minuta.