POGLEDAJTE ŠTO SU ZIDANE I GUARDIOLA RADILI NA TERENU KAD NIKOG VIŠE NIJE BILO: / Ovo niste mogli vidjeti na TV-u

Dvojica trenera čekajući na presicu oduševila su

8.8.2020.
7:17
Screenshot: Marca

Nogometaši Manchester Cityja jučer su se plasirali u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj pred praznim tribinama stadiona Etihad svladali gostujući Real Madrid s 2:1 (1:1), istovjetnim rezultatom kojim su slavili i u prvoj utakmici odigranoj prije pet mjeseci u Španjolskoj.

JESTE LI PRIMJETILI KAKO JE ZIDANE REAGIRAO ODMAH NAKON ZAVRŠETKA SUSRETA? /

Svi pričaju o toj situaciji

Varane dva puta kiksao

Manchester City je poveo već u 9. minuti pogotkom Raheema Sterlinga nakon velike pogreške Realova braniča Raphaela Varanea. Madriđani su izjednačili u 28. minuti, a strijelac je bio Karim Benzema. Nakon nove pogreške Varanea Manchester City je u 68. minuti poveo sa 2:1, a strijelac je bio Brazilac Gabriel Jesus.

Nakon utakmice kamere na praznom stadionu Cityja kamere su uhvatile trenere Reala i Cityja, Zinedinea Zidanea i Pepa Guardiolu kako su pokraj terena, uz aut liniju ugodno razgovarali nekoliko minuta. Madridska Marca ističe kako su dva velika trenera oduševila ovim prizorom...

"Dvojica trenera čekajući na presicu oduševila su. Dvojica trenera neko vrijeme su ugodno razgovarali, možda o utakmici. Na pitanje što su si rekli, Guardiola je kazao: "Čestitao sam mu na osvajanju prvenstva, pitao sam ga malo o njegovoj obitelji. Nadam se da ćemo jednog dana večerati i razgovarati o svemu", stoji u tekstu Marce.

Dvije nogometne legende koje kao treneri imaju zajedno pet Liga prvaka prijateljski su pročavrljali dok su svi igrači već napustili travnjak Etihada. Da, tako to rade velikani, gospoda.