DVIJE MINUTE ČISTE MAGIJE / Modrić pokazao tko je gazda na terenu, procurila snimka koja će oduševiti sve njegove poklonike

Nastavi li igrati ovako Luka Modrić lako bi mogao i dogodine igrati u

21.10.2021.
10:50

Real Madrid ovbog je utorka gostovao u Kijevu kod Šahtara te je pobijedio 5-0. Madriđani su nakon autogola Krivcova u prvom poluvremenu potpuno slomili domaćina u nastavku, a posebno treba izdvojiti Viniciusa Juniora koji je postigao dva pogotka i jednom asistirao.

SVI SE KLANJAJU LUKI /

Magični hrvatski tenor u simfoniji Kraljeva u Kijevu oduševio nogometni svijet: 'Bio je to potez umjetnika, gospodario je utakmicom'

Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je od prve minute, a u 51. je vrlo lijepo podvalio loptu i asistirao spomenutom Viniciusu Junioru za tadašnjih 2-0. Strijelci su još bili Rodrygo i Benzema, a Modrić je igru napustio u 78. minuti. Kratku snimku njegove sjajne predstave protiv Šahtara možete pogledati ovdje.

Modrić se oglasio na društvenim mrežama nakon utakmice sa Šahtarom i poslao poruku navijačima:

"Savršena večer, sad je vrijeme da se fokusiramo na El Clasico. Ajmo!"

Modrić je, inače, ove sezone odigrao već 550 minuta i mnogi navijači Reala strahuju da bi se 36-godišnji Hrvat mogao ozlijediti ili umoriti te da bi mu u nastavku sezone mogla pasti forma.