Pogledajte dramu za pamćenje: 'Ovo u životu nisam doživio!'

13.5.2013.
11:54

Teško opisiv je bio uzvratni polufinalni ogled između Watforda i Leicestera. U prvoj je utakmici Leicester kao domaćin pobijedio 1:0, a s pozitivnih 2:1 je gubio do 97. minute uzvrata.

Tada je Leicester imao šansu izjednačiti na 2:2 i riješiti pritom sve dvojbe. No, španjolski je vratar Watforda Almunia obranio jedanaesterac Knockaerta (dva udarca), a u kontri je Watford zabio za 3:1 (Deeney) i izborio prolaz u finale.

Erupcija oduševljenja je zahvatila u toj sedmoj minuti sudačke nadoknade sve na stadionu, pa tako i trenera Watforda Gianfranca Zolu koji se svima bacao u zagrljaj, padao na travnjak, dizao se i skakao. Kada se sve smirilo, nakon ogleda, i dalje je bio oduševljen:

"Ovo u životu nisam doživio! Nevjerojatno, kakav scenarij. Senzacionalno. Što da vam kažem? Ovo se ne može opisati, moji igrači su junaci, ponosan sam na njih", govorio je Talijan čija će momčad za Premierligu igrati protiv boljeg iz ogleda Brighton Hove&Albion i Crystal Palacea.

Uzvratna utakmica tog para se igra u ponedjeljak, a prvi je ogled završio bez pogodaka.