JAKO VAŽAN POGODAK / Pogledajte Pašalićev gol kojim je spasio Atalantu poraza: Vlašiću puna minutaža

Bio je to njegov drugi gol ove sezone

4.1.2023.
17:01

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Spezija i Atalanta su odigrali 2-2, a goste je poraza spasio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić postigavši pogodak u sudačkoj nadoknadi.

DOBAR POČETAK /

Tako se kreće u novu godinu: Milan u pet minuta riješio svog protivnika, Rebić ozlijeđen, Bradariću 90 minuta

Spezija je nakon prvog dijela vodila 2-0 golovima Emanuela Gyasija (8) i M'Bala Nzole (31), no gosti iz Bergama su u nastavku uspjeli izboriti bod. Smanjio je Rasmus Hojlund u 77. minuti, a za 2-2 zabio je Pašalić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je u listopadu zabio protiv Sassuola. Hrvatski veznjak je ušao u igru u 57. minuti. Gol možete pogledati ovdje.

Vlašiću 90 minuta

Bez pobjednika je završio i susret između Torino i Verone, na koncu je bilo 1-1.

Verona je povela u 45. minuti golom Milana Đurića, a za Torino, kojeg vodi Ivan Jurić, je izjednačio Aleksej Mirančuk u 64. minuti. Nikola Vlašić je igrao cijeli susret za Torino.

U ranije odigranom susretu nogometaši Milana na gostovanju su pobijedili Salernitanu sa 2-1.