VAN SVAKE PAMETI / Pogledajte nevjerojatni pogodak Luke Modrića na treningu Real Madrida: Hrvatski kapetan je u odličnom raspoloženju

Igrači Real Madrida su šutirali van kaznenog prostora, a Luka se iskazao...

18.2.2023.
13:50
Screenshot outube Real Madrid

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je strijelac četvrtog pogotka za madridski Real koji je u srijedu u posljednjoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva kao domaćin svladao Elche s 4-0 (3-0).

TO JE NAŠ LUKITA! /

Najčitaniji španjolski list iznimno hvali Luku Modrića: 'On je nogometni Federer i ima još puno toga za ponuditi'

Modrić, koji je ušao u igru u 68. minuti, sjajnim je udarcem sa 16 metara u 80. minuti pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola. Bio je to četvrti prvenstveni pogodak Modrića ove sezone.

Luka je nakon utakmice dobio velike pohale od Marce i španjolskog komentatora, a na sve je odgovorio još jednom majstorijom i to na treningu.

Pokazao je klasu

Igrači Real Madrida su šutirali van kaznenog prostora, a Modrić se sjajno okrenuo u primanju lopte i vanjskom pogodio u sami gornji kut.

Raduje i činjenica da je kapetan hrvatske nogometne reprezentacije jako sretan i u dobrom raspoloženju pred današnju utakmicu u Osasuni od 21 sat.