HRVATSKI MAESTRO / Naš Luka je čudo: Modrić s dva dodavanja 'uništio' PSG, pogledajte njegove genijalne poteze

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 1:0 za PSG

9.3.2022.
22:53

Francuski PSG ušao je s prednošću od 1:0 u uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Real Madrida, no ta se prednost istopila u uzvratu.

LEO, POKLONI SE LUKI! /

Epski kadrovi potpune dominacije Luke Modrića. Lionel Messi nije mogao zaustaviti veličanstvenog Hrvata niti podlim trikovima

Sve je sjajno počelo za Parižane koji su golom Kyliana Mbappea u 39. minuti poveli 1:0 i tim je rezultatom završeno prvo poluvrijeme, no u nastavku se dogodio veliki preokret.

Prvo je Karim Benzema u 61. zabio za izjednačenje nakon velike pogreške PSG-ovog golmana Gianluigija Donnarumme, a isti igrač poentirao je za preokret u 76. minuti.

Ključan dio posla kod gola za 2:1 odradio je 'hrvatski maestro' u dresu Reala Luka Modrić koji je prvo sjajno proigrao Viniciusa, koju mu vraća loptu, a on potom proigrava  Benzemu koji zabija za 2:1.