SVE JE ISPRATIO / Pogledajte Modrićev gol protiv Rakitićeve Seville na njegovom jubilarnom 450. nastupu za 'kraljeve'

Real Madrid je na svojem Santiago Bernabeuu svladao Rakitićevu Sevillu s 3:1

23.10.2022.
10:37

U dvoboju 11. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Seville s 3-1, a prvi pogodak na utakmici upisao je Luka Modrić.

SVI SE DIVE MAESTRU /

Najčitaniji španjolski list objavio Modrića na naslovnicu, Real poslao jako zanimljivu i zagonetnu poruku

Kraljevski klub je poveo već u 6. minuti, a strijelac je bio kapetan Modrić. Vinicius Junior je probio lijevu stranu i pronašao je na suprotnoj strani samog Modrića, koji postiže 34. gol u dresu Reala, a svoj četvrti ove sezone.

Zgoditak kapetana hrvatske nogometne reprezentacije možete pogledati OVDJE.

Jubilej

Erik Lamela je izjednačio u 54. minuti, ali je Real našao snage za pobjedu i slavio preko Lucasa Vazqueza (79) i Fede Valverdea (81). Modrić je izašao u 77. minuti, a minutu ranije teren je napustio i Ivan Rakitić kod Seville.

Bio je ovo 450. nastup našeg Maestra za kraljevski klub.

Real je prvi sa šest bodova i utakmicom više od Barcelone, dok je Sevilla tek 14.