VATRENI POSTAO TRAGIČAR / Pogledajte kako je Domagoj Vida skrivio penal u Ligi prvaka

Bešiktaš Domagoja Vide u 3. kolu Lige prvaka igra protiv portugalskog Sportinga

19.10.2021.
20:05

U 3. kolu lige prvaka Bešiktaš je u Istanbulu ugostio lisabonski Sporting i nakon prvog poluvremena Portugalci vode s 3:1.

LUDNICA U LIGI PRVAKA /

Liverpool u fantastičnoj utakmici srušio Atletico usred Madrida: PSG preokrenuo Leipzig; Inter zaustavio Šerif

Utakmica je počela u ranijem terminu, u 18.45, a Sporting je poveo u 15. minuti golom Sebastiana Cotesa. Bešiktaš je izjednačio devet minuta kasnije pogotkom Larin,, no rezultat 1:1 nije dugo stajao na semaforu.

Vida u duelu s igračem Sportinga

U 27. minuti Coates je svojim drugim golom ponovno doveo goste u vodstvo, a za 3:1 zabio je Sarabia iz jedanaesterca.

Najstrožu kaznu skrivio je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida koji je u skoku igrao rukom u vlastitom šesnaestercu. Njegovo igranje rukom i treći pogodak Sportinga možete vidjeti OVDJE.