HAJDUKOVA ZVIJEZDA / Imamo li mi to gol sezone u HNL-u? Pogledajte Krovinovićevu bombu iz vrlo teške pozicije

Krovinović je primio loptu na nešto više od 20 metara od gola Nevistića i onda prekrasno pogodio u dalji golmanov kut

19.3.2022.
19:21
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u susretu su 28. kola Prve HNL na Poljudu deklasirali Lokomotivu s 4-0. Strijelci za splitski sastav bili su Nikola Kalinić (22'), Filip Krovinović (43'), Dario Melnjak (54') i Emir Sahiti (62').

Od samog početka utakmice igralo se praktički na jedan gol, onaj Lokomotive, a takav pristup Hajduku je donio rezultat u 22. minuti. Grgić je sa sredine igrališta uputio okomitu loptu prema Kaliniću koji je izbjegao zaleđe, a zatim sa 15 metara sjajnim lobom svladao Nevistića. Da Hajduk na odmor ode sa značajnijom prednosti pobrinuo se Krovinović koji je u 43. minuti lijepim udarcem s više od 20 metara pogodio suprotni kut suparničkog gola.

FANTASTIČNA UTAKMICA NA POLJUDU /

Hajduk razbio Lokomotivu uz rapsodiju prekrasnih pogodaka. Pala dva nevjerojatna loba, Krovinović zabio gol sezone

Gol sezone u HNL-u?

Krovinović je primio loptu na nešto više od 20 metara od gola Nevistića i onda prekrasno pogodio u dalji golmanov kut. Vratar Lokomotive bio je potpuno nemoćan, a ovo je možda i gol sezone u ovogodišnjem HNL-u.

OVDJE pogledajte gol Krovinovića.

S ova tri boda Hajduk je stigao na treće mjesto na ljestvici s 52 boda, koliko ima i četvrta Rijeka koja je ranije u subotu izgubila od Gorice s 0:1, ali Hajduk je odigrao utakmicu manje.

Ispred njih su Dinamo i Osijek, koji će svoje utakmice 28. kola igrati u nedjelju, s po 54 boda. Lokomotiva je ostala peta s 36 bodova, koliko ima i šesta Gorica.