SERIE A / Pogledajte kako je nekada najbolji strijelac HNL-a zabio nakon godinu i pol dana

Nogometaši Cagliarija odigrali su danas na svom terenu neriješeno 1-1 protiv Monze u susretu 13. kola Serie A.

26.11.2023.
14:53

Cagliari je poveo golom Alberta Dosene u 10. minuti, a izjednačio je bivši igrač Lokomotive i Osijeka Mirko Marić u 61. minuti. Marić je ušao u igru samo četiri minute prije gola.

LAZIO KIKSAO /

Trener Milana na teren ubacio 15-godišnjaka koji je srušio rekord: Pašalićeva Atalanta izgubila od Napolija

Prvi je to pogodak za Marića ove sezone koji nije zabio od travnja 2022. godine kada je bio na posudbi u Crotoneu. Podsjetimo, Marić je 2020. sezonu zaključio kao najbolji strijelac HNL-a s 22 zgoditka, a isti broj je imao Antonio Čolak.

Pogodak pogledajte ovdje

Monza je remizirala šesti put u prvenstvu i deveta je na tablici sa 18 bodova, a Cagliari je 18. s 10 bodova, dva više od posljednjeplasirane Salernitane.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO