NE SJEĆEMO SE KADA JE ZADNJI PUT NA OVAJ NAČIN ZATRESAO MREŽU / Ante Rebić spasio Rossonere u derbiju, pogledajte kako je kontroverzni Hrvat zabio Juventusu

19.9.2021.
22:30

Nogometaši Milana u derbiju 4. kola Serije A odigrali su 1:1 s Juventusom.

POČETAK IZ SNOVA /

Tudor napravio senzaciju u Italiji, u debiju na klupi Verone srušio je Mourinha i nanio mu prvi ovosezonski poraz

Juve je poveo u četvrtoj minuti golom Alvara Morate, a rezultatom 1:0 za domaćine je i završeno prvo poluvrijeme.

Nebeski skok

Rezultat se nije mijenjao jako dugo, do 76. minute, kada je Milan uspio izjednačiti, a stijelac za Rossonere bio je hrvatski napadač Ante Rebić.

Nkon kornera kojeg je izveo Sandro Tonali Rebić je bio najviši u skoku i sjajno s ruba peterca zabio glavom.