DUGO ĆE ZA OVIME ŽALITI / Nevjerojatni promašaji dinamovaca u Sevilli, u jednoj akciji Modri zapucali dva zicera

Sevilla je na odmor otišla s velikim vodstvom 3:1

17.2.2022.
22:48

Dinamo u četvrtak gostuje u Sevilli i s istoimenim domaćinom igra prvu utakmicu osmine finala Europske lige.

PLAVI PAKAO /

Bad Blue Boysi ušli na tribinu: U (ne)očekivanom trenutku je nastao šou; Svi su na stadionu zurili u njih

U prvom poluvremenu domaćini su 'pregazili' Dinamo i na odmor otišli s velikim vodstvom 3:1.

U drugom dijelu Modri su dobro stajali na terenu i svim silama pokušavali smanjiti zaostatak, a jako blizu tome su stigli u 53. minuti, kada je vratar Seville Bono u jednoj akciji obranio dvije ogromne šanse.

Prvo je Bono sjajno obranio udarac Lauritsena glavom s malo više od pet metara, a do odbijene lopte došao je Jurić koji s metra i pol gađa ležećeg golmana Seville.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.