POEZIJA POKRETA I GRACIOZNOSTI: / Spektakularni pogodak Luke Modrića za kraj - jedan je od najljepših ove sezone

Luka zabio jedan od najljepših golova sezone

22.5.2021.
23:15

Madriđani, barem onaj bijeli dio, u subotu navečer nisu uspijeli. Real je, istina, pobijedio Villarreal 2:1 u posljednjem kolu La Lige, a pobjednički gol zabio je Luka Modrić u 92. minuti, no to nije bilo dovoljno trupama Zinedine Zidanea, pobjeda nije bila dovoljna Realu za obranu naslova. Prvak je njihov gradski rival Atletico koji slavi...

ATLETICO MADRID NOVI PRVAK ŠPANJOLSKE: /

Luka zabio za jalovu pobjedu Reala u 92. - dramatično zadnje kolo i u La Ligi

Benzema ubacio, Luka graciozno na prsa i u mrežu

Što se tiče Lukinog gola, Modrić je zabio nakon ubačaja Karima Benzeme s lijeve strane. Na nešto više od 11 metara primio je Benzemin ubačaj na prsa, namjestio se na udarac i lijepo iz poluvoleja pogodio za preokret i pobjedu dvije minute prije kraja utakmice. OVDJE pogledajte njegov gol. Bio je ovo jedan od najljepših Lukinih golova ove sezone, od njih ukupno sedam. U 49 utakmica kroz 3801 minutu skupio je i šest asistencija u svim natjecanjima ove sezone, prema Transfermarktu.

Mogao Luka zabiti i u prvom dijelu

Također, u prvom dijelu utakmice Modrić je lijepim driblingom izbacio braniča Villarreala, ali je promašio vrata...

Villarreal je došao u vodstvo golom Pina u 20. minuti. Benzema je u 87. izjednačio, a Modrić u 92. minuti donio pobjedu.