IZBACILI FAVORITA / Pobjeda Dinama odjeknula u susjedstvu: 'Plavima regija može samo zavidjeti i aplaudirati'

22.2.2024.
21:06
Goran Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige, nakon pobjede 1-0 u Sevilli u uzvratu su na Maksimiru odigrali 1-1 protiv Betisa.

ŽDRIJEB U PETAK /

Ovo su potencijalni protivnici Dinama u osmini finala Konferencijske lige

Gosti iz Seville su poveli golom Cedrica Bakambua u 39. minuti, dok Plavi izjednačili u 56. minuti preko Takura Kaneka.

Pobjeda Dinama odjeknula je i u regiji. U nastavku pogledajte naslove:

Telegraf.rs - Maksimir slavi Japanca: Dinamo eliminirao Betis

B92 - Dinamo na Maksimiru izbacio favorita

Kurir.rs - Dinamo u osmini finala Konferencijske lige: Betis poveo pa eliminiran na Maksimiru, Zagrepčani slave Japanca

Sportsport.ba - Plavima regija može samo zavidjeti i aplaudirati: Sjajni Dinamo izbacio slavni Betis.

Blic.rs - Dinamo izbacio Betis: Hrvati poslije drame u osmini finala

Sportske.net - I blijedi Plavi imaju europski sjaj, Dinamov 'samuraj' izbacio Betis

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.