MADRIĐANI UŠUTKALI CAMP NOU: / Kombinacija iz finala Lige prvaka uništila Barcu, Modrić ubacio, Ramos zabio!

U najvećoj utakmici španjolskog prvenstva Barcelone je ugostila Real Madrid.

3.12.2016.
15:00

U velikom derbiju Španjolske lige Barcelona i Real Madrid su na Nou Campu odigrali 1-1, a Real je na čelu sačuvao šest bodova prednosti ispred Katalonaca.

FANTASTIČNA SLIKA S CAMP NOUA OBILAZI SVIJET: /

Pogledajte kakav su spektakl priredili domaći navijači

U jednom od najgorih derbija u zadnje vrijeme Real se spasio poraza u zadnjoj minuti golom Sergia Ramosa na dodavanje našeg Luke Modrića, dok je Barcelona vodila golom Luisa Suareza u 53. minuti.

Prvo poluvrijeme bilo je za zaborav, obje momčadi su djelovale uspavano, pogotovu Barcelona koja nije uputila ni šut prema golu. Real je u završnici poluvremena pokušavao preko Benzeme i Ronalda, ali bez uspjeha.

U 53. minuti Barca je povela iz prekida kada je Neymar iskosa s lijeve strane izveo slobodan udarac, a Suarez u skoku nadvisio Varanea i lako glavom matirao vratara Reala. U 67. minuti Neymar je s šest metara pucao preko vrata, dok je Real bezuspješno i jalovo pokušavao do izjednačenja. No, u 90. minuti Real je izjednačio na isti način na koji je Barcelona povela. Modrić je izveoslobodni udarac s lijeve strane, a Sergio Ramos je glavom zakucao loptu u mrežu. Barcelona je u očitoj krizi jer je ovo već četvrti uzastopni remi momčadi Luisa Enriquea, dok je Real već 33 utakmice zaredom bez poraza u svim natjecanjima.

Ivan Rakitić je igrao za Barcu do 60. minute, kada ga je zamijenio Iniesta, dok je kod Reala Modrić odigrao cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić je izašao iz igre tri minute prije kraja.

Na ljestvici vodi Real s 34 boda, Barca je druga s 28, a Sevilla treća s 27 bodova.

UŽIVO:

Barcelona - Real Madrid 1:1

Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Mascherano, Pique, Alba; Busquets, Rakitić, Gomes; Messi, Neymar, Suarez.

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modrić, Kovačić; Lucas V, Isco, Ronaldo; Benzema.

Kraj!

90+2' Barca je imala novu priliu, ali su zakomplicirali.

90' GOOL Modirć je ubacio iz slobodnog udarca, savršeno je poslao loptu za Ramosa, branič je glavom poslao loptu u mrežu!

89' Ronaldo je s dva metra loše tukao glavom.

82' Messi je imao veliku šansku. Iniesta ga je savršeno uposlio, Argentnac je iskosa tukao pored gola.

69' Iniesta je zaprjietio, lopta se od Carvajala olbila u vanjski dio mreže.

68' Neymar je majstorki izbacio Carvajala iz igre, opalio je iskosa, ali iznad gola. Velika je to bila šansa za Barcelonu.

66' Casemiro je ušao umjesto Isca.

60' Rakitić je izašao iz igre. Iniesta je ušao umjesto njega.

54' GOOL Nakon Neymarova ubačaja iz prekida Suarez je poslao loptu u mrežu. Varane i Vazquez ovom su prilikom loše reagirali.

51' Ronaldo je tukao iskosa, visoko iznad gola.

46' Utakmica se nastavila.

Drugo poluvrijeme

Modrićeva statistika:

Kraj prvog poluvremena

44' Real je zaprijetio preko Benzeme, a potom i Varanea.

37' Ronaldo je opasno zaprijetio nakon prekrasnog solo prodora, ali Marc-Andre ter Stegen je zaustavio njegov pokušaj koji je išao u lijevu stranu gola.

32' Marcelose uhvatio za glavu nakon što je promašio veliku šansu. Pucao je s ruba 16-erca nakon, lopta je otišla malo pored gola.

28' Obje momčadi uputile su po tri šuta.

21' Velika šansa za Barcelonu. Suarez je bio u šesnaestercu, primio odličan pas i pucao, ali je branič Reala klizećim startom blokirao šut.

17' Modrić je srušio Messija na 25 metara od gola. Slobodan udarac za Barcelonu. Messi je tukao ravno u ruke Navasa.

10' Sergi Roberto uputio je udarac prema golu, ali obrana Reala otklonila je opasnost.

6' Obe momlčadi tražile su po penal. Real nakon pada Lucasa u kaznenom prostoru, a Barca nakon ubačaja Roberta kojeg je zaustavio Ramos.

1' Ivan Rakitic je skoro pobjegao obrani reala, ali je jedan od braniča očistio.

1' Počela je utakmica.

15:10 - Andres Iniesta ostao je na klupi Barcelone.