MOŽEMO BITI PONOSNI / Perišić ponovno oduševio navijače Spursa: 'Ovo radi čovjek od 180 tisuća funti tjedno na slobodan dan?'

4.11.2022.
10:20
Profimedia/Instagram IvanPerišić444

Nakon što je u utorak Tottenham nakon velike drame pobijedio Marseille i kao prvi u skupini prošao u daljnji tijek natjecanja, trener Antonio Conte svojim je igračima dao dva slobodna dana.

I tako je velika većina Spursa to prihvatilo, ali ne i Ivan Perišić.

Na svom je Instagram storyju objavio fotografije iz njihovog trening centra u Hotspur Wayu. Na fotografijama se vidi prazni centar, a jedini koji u njemu trenira bio je hrvatski reprezentativac.

MALA NOĆNA MUZIKA /

Besana noć za Perišića: Navijači Marseilla se poslužili starim Torcidinim trikom pred utakmicu

Navijači su ostali oduševljeni ovakvim postupkom pa tako neki od komentara glase:

"Čekaj, to radi na slobodan dan, kakva legenda", poručio je jedan od navijača, a drugi dodao "Ovo je dokaz zašto uvijek pobjeđuje."

"Mnogi od naših igrača trebaju učiti od ove mašine", glasio je jedan komentar.

"Ovo je fotografija čovjeka od 180 tisuća funti tjedno kako trenira na slobodan dan“, pišu drugi.

Perišić očito ne misli stati, u nedjelju ih čeka utakmica protiv Liverpoola, a prije Katra odigrat će još dvije utakmice.

Podsjetimo, u posljednjem kolu Lige prvaka Spursi su na poluvremenu gubili 1:0, ali onda je Lenglet na asistenciju Perišića izjednačio. U 95. minuti Spursi su još jednim pogotkom prošli dalje.