PAŠALIĆEV MILAN U ZADNJIM TRENUCIMA DO BODA: / Sjajna solo-akcija Susa za remi na Olimpicu

U posljednjoj utakmici 24. kola nogometnog prvenstva Italije u ponedjeljak je Lazio na domaćem terenu protiv Milana odigrao 1-1.

13.2.2017.
23:13
AFP, ANDREAS SOLARO

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+1) Lazio je poveo iz jedanaesterca koji je realizirao Lucas Biglia. Prethodno je vratar Milana GianluigiDonnarumma u kaznenom prostoru srušio Ciru Immobilea.

MOGU I BEZ HRVATA: /

Nerazzurri skočili na četvrto mjesto, u Torinu palo čak osam golova

Pašaliću 90 minuta

Milan je stigao do izjednačenja u 85. minuti, a strijelac je bio Suso nakon što se riješio trojice čuvara.

Zanimljivo je spomenuti da je Lazio u dvije ovosezonske utakmice protiv Milana u Seriji A uputio čak 42 udarca na gol, ali je pritom zabio samo jedan pogodak i to iz jedanaesterca.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić odigrao je za Milan cijeli susret, dok je bivši vratar Rijeke Ivan Vargić po običaju bio na klupi za pričuve Lazija koji je na šestom mjestu s 44 boda. Odmah iza njega je Milan s tri boda manje.