PARIŽANIMA I SVIM NAVIJAČIMA PSG-A NEĆE BITI DOBRO KAD OVO BUDU GLEDALI: / Ako ikad i budu - adieu les parisiens

Pogledajte kako su Građani dotukli PSG na bijelom Etihadu

4.5.2021.
23:28

Nogometaši Manchester Cityja prvi su finalisti ovosezonske Lige prvaka, oni su u uzvratnom polufinalnom dvoboju u utorak na svom terenu svladali Paris SG s 2:0 (1:0) te tako potvrdili 2:1 pobjedu iz prvog susreta igranog u Parizu prije šest dana.

MAN CITY - PSG 2:0: /

Moćni City dotukao PSG i izborio svoje prvo finale LP - Katastofalan rasplet za Parižane

Mahrez junak plavog dijela Manchestera

Oba pogotka za City postigao je Mahrez (11, 63), koji je tako ponio epitet junaka Man Cityja i najboljeg igrača susreta. Inače, ledom okupan travnjak, koji je zbog obilne tuče izgledao kao da je zima a ne proljeće, dočekao je igrače oba sastava, iako su na poluvremenu domaćini sjajno sanirali teren i očistili led.

Parižani su u utakmicu ušli bez svog ponajboljeg igrača Mbappéa, kojeg je zamijenio nevidljivi Icardi i stvorili nekoliko poluprilika, ali ponovno nisu bili opasni kad je trebalo. Neymar se trudio i trudio ali nije mogao puno napraviti.

Di Maria dobio crveni

Priča za Parižane je bila gotova u 63. minuti kada je Foden nakon prekrasne akcije Cityja poslužio Mahreza na drugoj strani za njegov drugi, a ukupno četvrti gol protiv Parižana u dvije utakmice.

Tenzije su rasle, Kuipers je dijelio kartone na sve strane, a na Di Maria je u 69. nasjeo na jednu provokaciju Fernandinha zbog čega je dobio crveni karton, koji je u 71. VAR i potvrdio. Na kraju balade, Parižani su doživjeli katastrofalan rasplet. OVDJE pogledajte sve golove u utakmici.