UDARAC ZA HAJDUK / Ozlijedio se Nikola Kalinić i propušta početak HNL sezone: Otkriveno što se točno dogodilo na Maksimiru

Suparnički igrač mu je prilikom doskoka u 15. minuti susreta nagazio na nogu te je pri tom Nikola zadobio frakturu prsta

10.7.2022.
20:07
Sanjin Strukić/PIXSELL

Hajdukov napadač Nikola Kalinić izbivat će s terena sljedeća tri tjedna nakon što je zadobio frakturu drugog prsta desne noge u utakmici Superkupa protiv Dinama, objavili su s Poljuda.

STRUČNI OSVRT /

Hajduk ima veliki problem koji bi mogao eskalirati: 'To se sad vidjelo protiv Dinama, svi igrači su im se dosta potrošili'

Suparnički igrač doskočio mu na nogu

Suparnički igrač mu je prilikom doskoka u 15. minuti susreta nagazio na nogu te je pri tom Nikola zadobio frakturu prsta, no unatoč tome igrao je do 70. minute utakmice kada ga je zamijenio Jan Mlakar.

Dinamo uzeo Superkup

Dinamo je osvojio Superkup pobijedivši na stadionu Maksimir Hajduk sa 4-1 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što u regularnom dijelu nije bilo golova.

Dinamu je ovo bio sedmi osvojeni Superkup, dok je Hajduk ostao na četiri trofeja.