ANTE, ANTE... / Ovo niste mogli vidjeti na TV-u: Evo što je Rebić radio nakon što je Milan zabio spektakularan gol za pobjedu

Ante Rebić je odigrao dvadesetak minuta za Milan u pobjedi nad Spezijom

6.11.2022.
14:35

Talijanski nogometni prvak Milan stigao je u subotu na drugo mjesto ljestvice zahvaljujući teško izborenoj 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Spezije u susretu 13. kola.

HEROJ NIJE PAZIO /

Milan zadržao korak za Napolijem. Giroud zabio golčinu za pbjedu pa skinuo majicu i dobio crveni karton

Milan je bio apsolutni favorit u tom susretu te je dominirao prvim poluvremenom, ali postigao je samo jedan gol preko Thea Hernandeza (21). U nastavku je Spezia krenula odlučnije te poravnala preciznim udarcem Danielea Maldinija (59), igrača Milana na posudbi.

U 65. minuti Tonali je postigao sjajan gol s 20-ak metara, ali on je poništen zbog prekršaja na sredini igrališta u začetku akcije, pa je rezultat 1-1 stajao sve do pred sam kraj susreta. Veliko iznenađenje ipak je spriječio Giroud (89) spektakularnim volejom, a pogodak je proslavio skidanjem momčadi zbog čega je dobio drugi žuti, isključujući, karton.

Ante Rebić igrao je za Milan od 72. minute, a nakon utakmice veliku je pažnju privukao njegov potez nakon što je Giroud zabio pobjedonosni gol.

Naime, dok su ostali igrači Milana slavili i Giroud dobivao crveni karton, Rebić je sprječavao protivničkog igrača da dođe do lopte, prvo je tijelom gradio loptu, a potom ju je uzeo rukama i bacio. Kad je sudac vidio što se događa krenuo je prema njemu i riješio situaciju.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.