PADAJU REKORDI: / Nikada do sada Liga prvaka nije ovome svjedočila, društvene mreže gore: 'Ovo nije normalno'

Ovakav početak utakmice nitko nije mogao sanjati

17.4.2019.
21:24

Nevjerojatan početak uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka između Manchester Cityja i Totenhama oduševio je nogometne poklonike diljem svijeta. Četiri pogotka pala su u 11 minuta što se nikada u povijesti Lige prvaka nije dogodilo.

Sterling rekorder

Također, Raheem Sterling postao je rekorder Cityja s najbržim pogotkom tog kluba u ovom natjecanju.

Pao i peti gol

"Ovo nije normalno. 2-2 u prvih deset minuta...", poručio je Gary Lineker putem Twittera.

Bila su to, inače, prva četiri udarca prema golu i sva su četiri završila u mreži.

U međuvremenu, pak je i peti pogodak na utakmici, a to je označilo novi rekord - nikada ovako rano nije palo toliko golova je jednom susretu Lige prvaka. Nadalje, po prvi put ikad dvojica su igrača zabila po dva gola u samo u samo 21 minuti.