OVAKVE STVARI U ŠPANJOLSKOJ SE TEŠKO OPRAŠTAJU: / Neoprezni Halilović razbjesnio navijače

Las Palmas Alena Halilovića stigao je do sjajnog rezultata kada je u srijedu navečer rezultatom 3:3 napustio Santiago Bernabeuu.

3.3.2017.
12:55

Štoviše, imali su gosti priliku osvojiti sva tri boda da su bili koncentriraniji u završnici utakmice kada je Ronaldo zabio u 86. i 89. minuti.

Hrvatski nogometaš Alen Halilović ušao je u igru u 75. minuti, međutim nije on svojim nastupom plijenio pažnju koliko onim poslije njega.

Nakon susreta izašao je pred novinare držeći u ruci vrećicu s grbom Real Madrida.

Na tom susretu sudac je izazvao dosta polemika dvojbenim jedanaestercom u korist Reala, nakon kojeg su Madriđani osigurali povratak iz 2:0 zaostatka.

Halilović je, kao što je poznato, tri godine bio igrač Barcelone.