OVAKVA UTAKMICA NIKAD NIJE ODIGRANA U ŠPANJOLSKOJ POVIJESTI: / Započela je prije 6 mjeseci, igrala se samo jedno poluvrijeme, a razlog je - sramotan

Utakmica je nastavljena u 46. minuti s igračem manje za Albacete

10.6.2020.
21:58

Rayo Vallecano je pobijedio Albacete 1:0 u četvrtak u prvoj nogometnoj utakmici koja je odigrana u Španjolskoj nakon tri mjeseca pauze zbog pandemije koronavirusa.

REAL PRONAŠAO RAMOSOVOG NASLJEDNIKA I NOVOG VOĐU OBRANE: /

No, njegova cijena mogla bi biti previsoka čak i za Kraljevski klub

Igrali se samo poluvrijeme

Ova utakmica druge španjolske lige posebna je ne samo zato jer je zapravo počela prije šest mjeseci, nego zato jer se igralo samo jedno poluvrijeme. Utakmica je nastavljena u 46. minuti s igračem manje za Albacete jer je veznjak Eddy Silvestre dobio crveni karton potkraj prvog poluvremena još u prosincu kada je susret započeo.

Cordon Press,Image: 530028512, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Romanu Zozulji vikali da je nacist

Naime, Rayo Vallecano i Albacete započeli su susret još 15. prosinca prošle godine, ali je u poluvremenu prekinut zbog toga što su navijači Raya protivničkom igraču Romanu Zozulji vikali da je nacist. Momčad Albacetea nije htjela nastaviti utakmicu koja je prekinuta kod rezultata 0:0, u trenutku kad su gosti imali i igrača manje, jer je u sudačkoj nadoknadi vremena Eddy Silvestre dobio crveni karton.

Utakmicu je odlučio Luis Advincula koji zabio gol u 61. minuti susreta za Rayo Vallecano.