OVAKO SU BENFICINI IGRAČI DOČEKALI ŽDRIJEB. Hrvat i dvojica Srba pjevali Rozgu: / 'Onaj osjećaj kad izvućeš svoj bivši klub'

Od 2007. do 2009. bio je u Dinamovu omladinskom pogonu

22.2.2019.
17:24
Instagram

Nogometaši zagrebačkog Dinama u osmini finala Europske lige igrat će protiv portugalskog velikana Benfice odlučeno je u petak na ždrijebu u Nyonu.

Benfica je kroz svoju povijest osvojila čak 81 trofej. Momčad sa stadiona Luz je rekordnih 36 puta bila prvak Portugala, slavila je i rekordnih 26 puta u nacionalnom Kupu, te rekordnih sedam puta u Liga kup. Bila je i dva puta prvak Europe (1961, 1962).

Trenutačno se nalazi na drugom mjestu portugalskog prvenstva sa 53 boda, jednim bodom manje od lidera Porta. Momčad vodi Bruno Lage, a u svojim redovim ima i jednog hrvatskog nogometaša Filipa Krovinovića.