OVAKAV GOL SIGURNO JOŠ NISTE VIDJELI: / Vratar u Njemačkoj išao popiti vode, ali zaboravio je jednu sitnicu - igrala se utakmica

Nizozemski čuvar mreže je napravio nevjerojatan kiks

24.2.2018.
15:28
Screenshot Twitter

Duisburg je pobijedio Ingolstadt 2:1 u drugom rangu njemačkog nogometa, ali priča dana s te utakmice je vratar domaćina Mark Flekken.

Nizozemski čuvar mreže je u 11. minuti obranio kazneni udarac napadaču Ingolstadta, ali karte su se drugačije promiješale samo nekoliko minuta kasnije.

U 17. minuti Flekken se malo zaboravio i gosti su izjednačili rezultat. Naime, visoku loptu stoper Gerrit Nauber išao je vratiti vrataru, ali kada je shvatio što je napravio - ostao je u nevjerici. Golman je pio vodu u golu, a Stefan Kutschke je zabio vjerojatno najlakši gol u karijeri. Srećom po Flekkena, Duisburg je u konačnici zabio još jedan gol i slavio.