OVA JE SCENA POSTALA HIT NA INTERNETU: / Pogledajte što se dogodi kad na stadionu u Istanbulu nestane struje

Još su jednom navijači turskog prvaka Beşiktaşa kreirali spektakularnu atmosferu na svome Vodafone Parku u Istanbulu. Njihovi su miljenici u 2.

27.9.2017.
9:57
Screenshot

Atmosfera na stadionu otvorenom prošle godine redovito je paklena, osjetili su to na svojoj koži i Nijemci, a posebno njihov napadač Timo Werner koji je tražio trenera da ga zamijeni jer nije mogao izdržati buku.

VIDJELI SMO SVE, ALI OVAKO NEŠTO... : /

Najbolji nogometaš Leipziega tražio zamjenu zbog buke na stadionu!

Prekid deset minuta

A još je bučnije bilo u drugom poluvremenu kada se u jednom trenutku ugasio dio reflektora. Sudac je prekinuo utakmicu, ali navijače to nije nimalo omelo. Izvadili su mobitele, upalili svjetiljke i glasno zapjevali. Scena je uistinu bila impresivna i brzo je postala hit na društvenim mrežama.

Prekid je trajao desetak minuta, a Beşiktaş je na koncu slavio s 2-0, došavši i do druge ovosezonske pobjede u najelitnijem klupskom natjecanju Starog kontinenta.