'PREBACILO' GA JE / Otkriven razlog Modrićevog divljaštva: Navodno nije povezano sa slavnim Talijanom

'Modrićev potez nije usmjeren protiv Ancelottija i on je sve to trener rekao prije povratka u Madrid'

10.12.2023.
14:22

Nogometaši Betisa i madridskog Reala odigrali su 1-1 u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

'ZLONAMJERNI POKUŠAJI' /

Oglasili su se Bad Blue Boysi: 'Rijetke su prilike u kojima demantiramo novinarske laži'

Vodeća momčad prvenstva došla je do vodstva u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1-1 u 66. minuti.

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom.

Nije to prvi put da Modrić izlazi iz igre kao prva izmjena, a nakon što mu se to ponovno dogodilo nogom je šutnuo bociču s vodom.

Defensa Central je otkrila da taj potez nema veze s Ancelottijem: "Modrićev potez nije usmjeren protiv Ancelottija i on je sve to trener rekao prije povratka u Madrid", a u tekstu se navodi da je to bila reakcija na frustraciju zbog pogrešnih dodavanja i udaraca.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.