GOLČINA KOJU VRIJEDI VIDJETI / Osijekov veznjak zabio prekrasan pogodak koji je odveo njegov klub u treće pretkolo. Pogledajte tu majstoriju

Pogodak vrijedan prolaza u 44. minuti je postigao mađarski reprezentativac Laszlo Kleinheisler

29.7.2021.
23:17
Davor Javorovic/PIXSELL

U uzvratnom dvoboju 2. pretkola Konferencijske lige nogometaši Osijeka su u Gradskom vrtu svladali poljski Pogon s 1-0 (1-0) što im je bilo dovoljno za plasman u treće pretkolo u kojem će im suparnik biti bugarski CSKA iz Sofije.

Pogodak vrijedan prolaza u sljedeći krug novog klupskog natjecanja pod okriljem UEFA-e u 44. minuti je postigao mađarski reprezentativac Laszlo Kleinheisler na asistenciju Slovenca Damjana Bohara.

Sjajan pogodak pogledajte OVDJE.

ZASLUŽENA POBJEDA /

Osijek 'ugasio' Pogon u grotlu Gradskog vrta i prošao u 3. pretkolo Konferencijske lige

Slijedi Sofija

CSKA iz Sofije bit će suparnik Osijeku u trećem pretkolu Konferencijske lige. Bugarska momčad je boljim izvođenjem jedanaesteraca u 2. kolu kao gost izbacila latvijsku Liepaju. Obje utakmice, prva u Sofiji i druga u Liepaji završene su bez pogodaka, baš kao i dodatnih 30 minuta uzvrata u Latviji. Domaći nogometaši nisu realizirali čak tri od četiri izvedena jedanaesterca, dok su trojica od četvorice izvođača u bugarskoj momčadi bili precizni i tako odveli CSKA u sljedeće kolo.

Prva utakmica 3. pretkola bit će odigrana 5. kolovoza u Sofiji, dok će Osijek u Gradskom vrtu ugostiti CSKA 12. kolovoza.