Inter - Osijek 1:3 / Osijek u debiju novog trenera u završnici slomio Inter pred 200 gledatelja

U susretu 27. kola Prve HNL Osijek je kao gost u Zaprešiću svladao Inter s 3:1

3.4.2019.
18:39
Matija Habljak/PIXSELL

Pred svega 200-tinjak gledatelja na stadionu u Zaprešiću Dino Skender debitirao je pobjedom na Osijekovoj klupi.

Osječani su slavili s 3:1 i stigli do 46 bodova dva više od četvrte Lokomotive, a tri više od petog Hajduka

Goste je u vodstvo na samom startu utakmice doveo Žaper, a sredinom prvog poluvremena odličnim udarcem izvan kaznenog prostora poravnao je Postonjski.

U završnici utakmice gosti su postigli dva pogotka. Prvo je Marić 10-ak minuta prije kraja utakmice iz slobodnog udarca sa samog ruba kaznenog prostora pogodio sam gornji desni kut domaćeg gola za novo vodstvo Osijeka, a potom Pušić iz protunapada u prvoj minuti sudačke nadoknade.