OSIJEK BEZ POBJEDE PROTIV INTERA: / Gosti u Gradskom vrtu gotovo cijelu utakmicu imali igrača više, dugo će žaliti za prilikama s kraja utakmice

Svi pogoci postignuti su u prvom poluvremenu

8.2.2020.
17:05
Davor Javorovic/PIXSELL

U dvoboju 21. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Intera odigrali 1-1 (1-1).

Osijek nije uspio kod kuće pobijediti Inter, koji je vodio od 32. minute i imao igrača više, da bi dvoboj nakraju ipak završio remijem.

Marić pogodio za bod

Osječani su od 16. minute igrali s igračem manje jer je drugi žuti karton zbog simuliranja dobio Ukrajinac Dimitrij Lopa, a domaće nevolje su se nastavile kada je u 32. minuti zbog ozljede teren nastupio Bočkaj. Inter je u 32. minuti poveo nakon preciznog udarca glavom Bugarina Borislava Coneva, no pet minuta kasnije Osijek je izjednačio nakon pogreške braniča Savića, što je iskoristio najbolji strijelac Mirko Marić. U drugom dijelu nije bilo golova, a Zaprešićani su u samoj završnici propustili dvije prilike za pobjedu.

Osijek je ostao treći s 35 bodova, a Inter osmi sa 17 bodova.