'OLMO JE OŽIVIO IGRU LEIPZIGA': / Njemački mediji očarani bivšim dinamovcem koji je nakon utakmice poslao poruku navijačima

Javio se dan nakon utakmice i sam Olmo

6.2.2020.
18:18

Donedavni igrač zagrebačkog Dinama, španjolski reprezentativni veznjak Dani Olmo u svom je drugom nastupu za RB Leipzig postigao prvi pogodak za novu momčad, ali to nije bilo dovoljno kako bi se izbjegao 1:3 poraz na gostovanju kod Eintrachta u Frankfurtu u osmini finala Njemačkog kupa.

Olmo je za RB Leipzig odigrao drugo poluvrijeme, a njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Nakon utakmice njemačka nogometna javnost nije ostala ravnodušna na njegov nastup, a frcale su pohvale sa svih strana, pa i od njemačkih medija.

OLMO ZABIO PRVI GOL ZA LEIPZIG: /

Ušao u drugom poluvremenu i ovim potezom pokazao da će biti velika zvijezda europskog nogometa

'Nastavit ćemo se boriti'

„Unatoč porazu, napadačka igra Leipziga se poboljšala u drugom dijelu i to zahvaljujući ulasku Danija Olma koji je impresoinirao, a naposlijetku i zabio gol“, piše ugledni Kicker u dijelu teksta pod naslovom „Dani Olmo oživio igru Leipziga.

Javio se dan nakon utakmice i sam Olmo koji je na svojim društvenim mrežama objavio fotografiju s tekstom: „Nastavit ćemo se boriti. Hvala vam na podršci.“