POIGRAVAO SE / Simultanka bivšeg dinamovca: Postigao hat-trick aktualnom prvaku koji je pao bez ispaljenog metka

Kakva partija bivšeg igrača Dinama

12.8.2023.
22:58

Nogometaši RB Leipziga pobjendici su njemačkog Superkupa, oni su u Muenchenu na Allianz Areni svladali Bayern a 3-0 (2-0), a sva tri gola postigao je bivši igrač Dinama, španjolski reprezentativac Dani Olmo.

NAJSKUPLJI STOPER U POVIJESTI /

Pogledajte kako se Gvardiol oprostio od Leipziga: Ima i poruku za navijače i novi klub: 'Ne moram brinuti oko Haalanda'

Olmo je doveo Leipzig u vodstvo u 3. minuti najbolje se snašavši u gužvi pred golom, da bi najbolji potez utakmice izveo u 44. minuti kada je ismijao De Ligta prije no što je svladao Ulreicha, da bi konačni rezultat postavio iz kaznenog udarca u 68. minuti.

Iako je tek ranije u subotu potpisao za Bayern, Harry Kane je dobio pola sata u dresu njemačkog prvaka.

Josip Stanišić nije konkurirao za nastup u momčadi Bayerna.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.